Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to esencja działalności Centrum Dermamed. Nasi eksperci specjalizują się nie tylko w wykonywaniu zabiegów na najwyższym poziomie, ale też w diagnostyce estetycznej i profesjonalnym doborze zabiegów. Zapisz się na konsultację i przekonaj się jakie rekomendacje mamy dla Ciebie. Lub zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i samodzielnie wybierz zabiegi z portfolio Dermamed.

Zabiegi medycyny estetycznej to esencja działalności Centrum Dermamed. W naszych klinikach wykonujemy najnowocześniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: począwszy od klasycznych zabiegów likwidacji i wygładzania zmarszczek, czy korekty kształtu ust, poprzez indywidualnie dopasowywane do potrzeb Pacjenta terapie odżywiające i regenerujące skórę, aż po specjalistyczne zabiegi korekty kształtu twarzy z wykorzystaniem technik iniekcyjnych.

W ramach zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych w Centrum Dermamed nasi Pacjenci mogą liczyć również na rzetelną pomoc w zakresie likwidacji blizn, rozstępów czy cellulitu oraz likwidacji tkanki tłuszczowej.

Profesjonalnym wsparciem zabiegowym służymy rownież tym, którzy szukają skutecznych metod walki z nadpotliwością.
Jesteśmy również ekspertami w prowadzeniu terapii anti-aging. Wykonujemy zabiegi liftingujące, odmładzające okolicę oka, ujędrniające skórę i likwidujące przebarwienia.

W zależności od Twoich potrzeb, lekarze Centrum Dermamed każdorazowo pomogą skomponować optymalny, skuteczny plan terapeutyczny.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów medycyny estetycznej dostępnych w klinikach Dermamed.