Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna - najbardziej inwazyjne procedury estetyczne. W ostatnich latach zyskują konkurencję w postaci zabiegów laserowych, medycyny estetycznej czy aparaturowej kosmetologii high-tech. Wciąż jednak te najbardziej agresywne zabiegi są w niektórych wskazaniach najlepszych rozwiązaniem. Dają głębsze i dłuższe efekty. Przekonaj się, czy w ofercie chirurgii plastycznej Dermamed znajdziesz zabieg dla siebie. Umów się.

Chirurgia plastyczna jest od lat niezmiennie związana z medycyną estetyczną. Traktowana, potocznie mówiąc, jak „starsza siostra” zabiegów estetycznych, bardziej inwazyjna, ale też dająca najtrwalsze efekty zajmuje poczesne miejsce w ofertach nowoczesnych klinik medycyny estetycznej.
W centrum Dermamed pod opiekę chirurgów plastycznych trafiają Pacjenci i Pacjentki, którzy po konsultacji z lekarzem decydują się na radykalne rozwiązania estetyczne.

Jeśli tak się dzieje, oferujemy naszym podopiecznym zespół doświadczonych profesjonalistów, doskonałe warunki zabiegowe oraz najnowocześniejsze zabiegi chirurgiczne.Wśród nich przede wszystkim zabiegi korekty powiek – szczególnie cenione przez osoby z widocznymi objawami starzenia, zabiegi korekty odstających uszu oraz liposukcję ultradźwiękowa i zabiegi nisko inwazyjnego liftingu skóry.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.