Karolina Lesner

Dr n. med.

Karolina Lesner

Dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Specjalista dermatologii i wenerologii, doktor nauk medycznych w zakresie dermatologii, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu z bogatym portfolio publikacji na temat zagadnień nowoczesnej dermatologii i wenerologii. W ocenie naszych Pacjentów – dr Karolina Lesner jest niezastąpiona, jeśli chodzi o zabiegi kompleksowo odmładzające skórę.

Życie zawodowe:

Doświadczona dermatolog i lekarz medycyny estetycznej. Dr Karolina Lesner – absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalista dermatologii i wenerologii, doktor nauk medycznych w dziedzinie dermatologii. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Absolwentka trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Nieustanie doszkala się i uaktualnia swoją wiedzę uczestnicząc w zjazdach i kongresach dermatologicznych oraz z zakresu medycyny estetycznej w kraju i za granicą. Jest współautorką licznych artykułów, rozdziałów z zakresu dermatologii i wenerologii w czasopismach i publikacjach zwartych o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym oraz doniesień zjazdowych na konferencjach polskich i zagranicznych.

Dr Karolina Lesner w Dermamed

W pracy skupia się na rzetelnej diagnostyce problemu, doborze adekwatnej i zindywidualizowanej terapii, uwzględniającej rzeczywiste potrzeby oraz na dobrej relacji z Pacjentem. Zawsze opartej na zaufaniu i uczciwej współpracy. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci u dorosłych i dzieci. Wykonuje badanie dermatoskopowe znamion, skóry owłosionej głowy i włosów (trichoskopię) oraz płytek paznokciowych (onychoskopię). Specjalizuje się również w zabiegach z użyciem zaawansowanych technologii laserowych, takich jak laser pikosekundowy, CO2, laser erbowy, SWT, czy Nd:Yag.

Wykonuje również  zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego i fibryny oraz wolumetrię kwasem hialuronowym.

Działalność:

Członkini European Academy of Dermatology and Venereology (EADV)

Członkostwo w Polskim Towarzystwie Dermatologicznym (PTD)

Członkini Women’s Dermatologic Society (WDS)

Member of International Trichoscopy Society (ITS)

Członkini International Dermoscopy Society (IDS)

Członkini European Academy of Dermatology and Venereology (EADV)

Członkostwo w Polskim Towarzystwie Dermatologicznym (PTD)

Członkini Women’s Dermatologic Society (WDS)

Member of International Trichoscopy Society (ITS)

Członkini International Dermoscopy Society (IDS)

Prywatnie:

W wolnym czasie interesuje się modernistyczną architekturą Wrocławia, hodowlą botanicznych gatunków orchidei. Praktykuje też jogę Iyengara.

Wyróżnienia:

  • Tytuł doktora nauk medycznych – Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
  • Laureatka certyfikatu ZnanyLekarz.pl – Najlepsza jakość 2018, 2020, 2021, 2022

Wykształcenie:

  • Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
  • Szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu
  • Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego