Modelowanie sylwetki

W Centrum Dermamed we Wrocławiu oferujemy Ci kompleksowe terapie modelujące, wyszczuplające, konturujące sylwetkę. Zawsze mając na uwadze Twoje bezpieczeństwo i możliwość uzyskania jak najlepszych efektów w krótkim czasie. Dlatego, często nasi eksperci proponują wdrożenie terapii łączących kilka technologii w jeden, optymalny plan. Zapisz się na zabieg i dowiedz, jaką rekomendację ma dla Ciebie nasz zespół.

Zabiegi modelowania sylwetki zyskują w ostatnich latach coraz większą popularność. Nasze Pacjentki coraz cześciej zwracają się do ekspertów Dermamed z pytaniami o możliwości, jakie daje w tym obszarze medycyna estetyczna. W centrum Dermamed dysponujemy bardzo szeroką ofertą zabiegów modelujących. Ich ostateczny wybór każdorazowo zależy od rekomendacji lekarza i kosmetologa, a także od oczekiwań i możliwości Pacjentów.

Wybór odpowiedniego planu terapeutycznego jest kluczowy dla powodzenia terapii i powinien uwzględniać nie tylko rodzaj i stopień zaawansowania defektu estetycznego, który staramy się zniwelować podczas terapii, ale również inne czynniki: czas, jakim dysponuje Pacjent, estymowany termin osiągnięcia rezultatów, możliwości finansowe a także okres rekonwalescencji wymagany przy danej technice zabiegowej czy wrażliwość Pacjenta na ból. Dlatego tak ważne jest wspólne wypracowanie przez zespół zabiegowy i Pacjenta spójnego, satysfakcjonującego harmonogramu i rodzaju terapii modelujących.

Sprawdź, z jakich zabiegów modelujących możesz skomponować swój indywidualny plan terapii estetycznej.