Olga Pavlenko

Mgr

Olga Pavlenko

Kosmetolog, mgr położnictwa

Kosmetolog i magister położnictwa, absolwentka Uniwersytetu Medycznego i wrocławskiego AWF. W Dermamed najłatwiej spotkać Olgę decydując się na jeden z jej ulubionych zabiegów: osocze bogatopłytkowe lub  wzbogaconą komórkami macierzystymi fibrynę bogatopłytkową prof. Choukrouna.

Przeprowadza również zabiegi z zakresu laseroterapii a także z dużym powodzeniem stosuje technologię HiFu w zabiegach nieinwazyjnego zwiększania napięcia skóry. Olga wykonuje również liczne zabiegi na ciało – przeciwcellulitowe i modelujące sylwetkę.

Życie zawodowe:

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im.Piastów Śląskich oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Wulkan energii i niezwykłych pomysłów. Co udowodniła choćby niebanalnym tematem pracy magisterskiej, w której zbadała wpływ zmian skórnych w okresie ciąży na poczucie własnej wartości u kobiet.

Nie poprzestała na dyplomie i wciąż – poprzez kongresy, szkolenia i zbieranie nowych doświadczeń – rozwija swoje pasje. W tym przede wszystkim kosmetologię, medycynę estetyczną i psychologię. Z niebywałą lekkością łączy ze sobą wszystkie te zainteresowania, poprzez tworzenie swojej własnej opowieści o tym, jak fizyczność, świadomość własnego ciała i piękna wpływają na naszą psychikę i emocje. Oraz o tym, jaką rolę w tym procesie może odegrać innowacyjna medycyna estetyczna.

Olga Pavlenko w Dermamed

W Dermamed najłatwiej spotkać Olgę decydując się na jeden z jej ulubionych zabiegów. Czyli osocze bogatopłytkowe, wzbogaconą komórkami macierzystymi fibrynę bogatopłytkową prof. Choukrouna, lub na mezoterapię igłową.

Zajmuje się szerokim zakresem zabiegów laseroterapii. Sięga po lasery frakcyjne, lasery naczyniowe. Zajmuje się laserowym leczeniem przebarwień oraz epilacją (depilacją laserowa). Wszystko to procedury, w których Olga jest ekspertem. Z dużym powodzeniem stosuje też technologię HiFu w zabiegach nieinwazyjnego zwiększania napięcia skóry.

Olga wykonuje również liczne zabiegi na ciało – przeciwcellulitowe i modelujące sylwetkę (endermologię, radiofrekwencję mikroigłową, jednobiegunową falę radiową, kriolipolizę, falę akustyczną elektrostymulację i wiele innych nowoczesnych procedur).

Jako doświadczony kosmetolog przeprowadza również zabiegi pielęgnacyjne oraz doradza naszym Pacjentom dobór odpowiednich kosmetyków. W tym celu wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzie diagnostyczne.

Prywatnie:

Odskocznię od życia zawodowego znajduje w grze na pianinie i planowaniu kolejnych podróży.

Certyfikaty:

ESLT Medical: Certyfikat ukończenia szkolenia z obsługi lasera pikosekundowego Nd:YAG w zabiegach usuwania tatuażu i zmian barwnikowych oraz w zabiegach regeneracyjnych.

Wykształcenie:

  • Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Wydział fizjoterapii. Tytuł licencjata: rok 2018.
  • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, Wydział Nauk o Zdrowiu, na kierunku Położnictwo. Tytuł magistra: rok 2017.
  • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, Wydział Nauk o Zdrowiu, na kierunku Położnictwo. Tytuł licencjata: rok 2015.