Małgorzata Kunecka

Lek. med.

Małgorzata Kunecka

Lekarz medycyny estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej i podyplomowej szkoły medycyny estetycznej w Katowicach. Prowadzi badania skuteczności wykorzystania atelokolagenu w procesach rewitalizacji skóry. W praktyce medycznej również stawia na zabiegi bazujące na naturalnym potencjale regeneracyjnym skóry: mezoterapię, osocze, laseroterapię, HIFu.

Więcej

Życie zawodowe:

Doświadczona ekspertka, lekarz w trakcie rezydentury z medycyny rodzinnej. W Dermamed wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Prowadzi badania skuteczności zastosowania atelokolagenu w rewitalizacji skóry.

Bardzo ważnym elementem w pracy lekarza medycyny estetycznej jest dla niej wykorzystywanie naturalnego potencjału regeneracyjnego Pacjenta. Dlatego stawia duży nacisk na zabiegi mezoterapii, osocza bogatopłytkowego oraz najnowocześniejsze zabiegi laserowe – lasery frakcyjne, fotoodmładzanie, czy zabiegi HiFu lub SUPERB.

Doktor Kunecka to osoba o wysokiej kulturze osobistej, pełna empatii i stawiająca dobro Pacjenta ponad inne wartości. Skoncentrowana na obowiązkach, zdecydowanie i konsekwentnie realizuje założone cele. Pracowita, rzetelna i komunikatywna. Potrafi efektywnie wykorzystywać zdobytą wiedzę, odnajduje się w nowych sytuacjach.

Prywatnie:

Jest perfekcjonistką, a praca dla niej to prawdziwa pasja, dlatego podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach oraz kursach.

Wykształcenie:

  • Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach
  • Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy w Katowicach

Najnowsze treści tego autora