Laseroterapia

Terapie laserowe to niekwestionowany lider wśród zabiegów anti-aging, stymulujących skórę do gruntownej przebudowy. Ale też znakomity sposób na uzyskanie efektu liftingującego oraz skuteczną likwidację blizn i wielu innych defektów estetycznych. W trzech wrocławskich klinikach Dermamed dysponujemy największą ofertą laserów. Zapisz się na zabieg i pozwól naszym ekspertom zadbać o ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej skóry.

W klinikach Dermamed od lat pracujemy na swoją renomę jednego z najbardziej zaawansowanych i doświadczonych centrów laseroterapii w Polsce. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę zarówno wprowadzając nowe urządzenia i rozbudowując park maszynowy, jak i opracowując nowe rodzaje terapii laserowych, odpowiadające coraz lepiej na potrzeby Pacjentów.
Wykonywane przez naszych lekarzy zabiegi obejmują pełne spectrum możliwości terapii laserowych. W klinikach Dermamed znajdziecie Państwo między innymi najnowocześniejsze metody depilacji laserowej, zabiegi laserowej redukcji blizn, czy likwidacji rozstępów.

Specjalizujemy się również w laserowych terapiach anti-aging: likwidujących przebarwienia, usuwających zmarszczki oraz laserowych procedurach liftingujących.
Nasi eksperci sięgają po techniki laserowe również podczas zabiegów z obszaru flebologii, dermatologii czy podczas zabiegów ginekologii estetycznej. Dysponujemy też najnowocześniejszym sprzętem oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie laserowego usuwania tatuaży.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty laseroterapii Dermamed.