Kosmetologia high-tech

Nie chcesz decydować się póki co na inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej? A jednak widzisz, że Twoja skóra potrzebuje profesjonalnego wsparcia, aby odzyskać blask i kondycję. Być może najlepszym rozwiązaniem są zabiegi kosmetologii high-tech. W Dermamed przygotowaliśmy dla Ciebie szerokie portfolio terapii kosmetologicznych: nieinwazyjnych, skutecznych, niewymagających rekonwalescencji. Zapisz się i sprawdź.

Nie zawsze w przypadku defektu estetycznego niezbędna jest pomoc lekarza i inwazyjne zabiegi medyczne. W Dermamed często w ich miejsce rekomendujemy przeprowadzenie delikatniejszych procedur kosmetologicznych.
Wraz z rozwojem technologii z obszaru kosmetologii coraz cześciej to właśnie zabiegi wykonywane przez profesjonalnego kosmetologa odpowiadają najlepiej na różnorodne potrzeby Pacjentów.
Dzieje się tak w przypadku wielu problemów estetycznych szczególnie z zakresu ujędrniania i liftingu skóry, jej oczyszczania, likwidacji przebarwień i nadmiaru sebum oraz w przypadku zabiegów rewitalizujących i ujędrniających.

Najnowocześniejsze maszyny i technologie potrafią w rękach doświadczonych kosmetologów doprowadzić do spektakularnych rezultatów. Oryginalne urządzenie do zabiegu endermologicznego francuskiej firmy Endermologie LPG. Zwany „pogromcą cellulitu” system łączący w sobie działanie aż trzech technologii: podczerwieni , masażu próżniowego i fal radiowych. Urządzenia do hydropeelingu, pobudzająca tlen w naczyniach: Geneo. I wiele innych, którymi dysponuje kosmetologia high-tech , a które znajdziesz w ofercie naszych trzech wrocławskich klinik Dermamed.
Zapraszamy do zapoznania się z zabiegami kosmetologii high-tech, które oferują kliniki Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed.