Chirurgia naczyniowa

Jeżeli coraz wyraźniej dostrzegasz, że popękane naczynka i prześwitujące przez skórę żyłki uporczywie powiększają swoją przestrzeń, stają się coraz wyraźniejsze lub zaczynają im towarzyszyć charakterystyczne węzłowate zgrubienia - to jasny sygnał dla Ciebie: zdiagnozuj problem naczyniowy. I wylecz go możliwie szybko. Umów się na konsultację połączoną z badaniem USG w naszej klinice. Sprawdź ofertę chirurgii naczyniowej Dermamed.

Nowoczesne kliniki medycyny estetycznej coraz cześciej wprowadzają do swojej oferty zabiegi flebologii i chirurgii naczyniowej. Są to co prawda procedury z pograniczna medycyny estetycznej i klasycznych terapii. Zaś przyczyny zabiegów chirurgii naczyniowej wykraczają często daleko poza defekty estetyczne. Jednak powód, dla którego Pacjenci cierpiący na schorzenia flebologiczne często w pierwszej kolejności trafiają do lekarzy medycyny estetycznej jest dosyć oczywisty. Popękane naczynka, żylaki, naczyniaki – są to defekty, które w wyraźny i zauważalny sposób afirmują się na skórze i powodują dyskomfort estetyczny.

Kluczem do sukcesu w terapiach chirurgii naczyniowej i zabiegach flebologicznych jest więc zawsze – poprawna diagnoza i właściwe sklasyfikowanie problemu oraz dobór metody leczenia. Zdarza się, że problem rzeczywiście stanowi wyłącznie wyzwanie estetyczne, ale bywa też, że terapia łączy w sobie elementy leczenia schorzenia i usuwania defektu estetycznego: żylaków, teleangiektazji, prześwitujących naczyń na nogach czy ramionach.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów flebologii i chirurgii naczyniowej.