Katarzyna Kaczmarczyk

Mgr

Katarzyna Kaczmarczyk

Kosmetolog

Magister kosmetologii ze specjalizacją kosmetologii leczniczej. Absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. Zabiegowiec o międzynarodowym doświadczeniu zdobywanym w ośrodkach w Irlandii i Grecji.

W klinice Dermamed specjalizuje się w zabiegach modelujących ciało i procedurach antycellulitowych. Nie stroni też od zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, wśród których najbardziej ceni sobie peelingi chemiczne oraz urządzenia takie jak Aquapure, Abrahydrii, Geneo.

Życie zawodowe:

Dyplomowana kosmetolog ze specjalizacją w zakresie kosmetologii leczniczej. Absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w gabinetach kosmetologicznych we Wrocławiu oraz w placówkach Beauty&Spa w Irlandii oraz w Grecji.

Pierwsze kroki Katarzyna Kaczmarczyk stawiała w gabinetach beauty w Irlandii wykonując zabiegi pielęgnacyjne twarzy, wykorzystując techniki fizykalne w transporcie substancji aktywnych w głąb skóry. A także zabiegi z użyciem peelingów chemicznych, w kuracjach przeciwstarzeniowych, przeciwtrądzikowych oraz redukujących przebarwienia.

Podczas Stażu w Grecji wykorzystując techniki manualne zdobyła doświadczenie w zabiegach terapeutycznych oraz relaksacyjnych ciała. Posiada również doświadczenie w zabiegach modelujących sylwetkę bazujących na nowoczesnej aparaturze zabiegowej.

Rozwój i kompleksowe spojrzenie

W swojej pracy najbardziej ceni obserwację postępów oraz efektów zabiegowych, które osiąga w systematycznej pracy z Pacjentami. Niezwykle ważne jest dla niej holistyczne podejście do pielęgnacji skóry.

Dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach oraz kongresach nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.
Dlatego w Centrum Dermamed specjalizuje się w zabiegach modelujących ciało oraz przeciwcellulitowych. Wykonuje masaż endermolodiczny, zabiegi łączące radio frekwencję z polem magnetycznym, procedury redukujące cellulit w technologii ELOS, kriolipolizę czy zabiegi wykorzystujące falę uderzeniową.
Specjalizuje się również w epilacji laserowej oraz zabiegach laserami frakcyjnymi.

Jako doświadczony kosmetolog wykonuje również szereg zabiegów pielęgnacyjnych twarzy. Stosując peelingi chemiczne oraz urządzenia takie jak Aquapure, Abrahydrii, Geneo.

Prywatnie:

Ceni sobie aktywny wypoczynek, górskie wędrówki, podróże. Po pracy można ją spotkać na ściance wspinaczkowej.

Wykształcenie:

  • Absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu na kierunku Kosmetologia Lecznicza. Rok ukończenia: 2020.
  • Absolwentka szkoły policealnej we Wrocławiu na kierunku Kosmetologia. Rok ukończenia: 2016.
  • Technik Organizacji Reklamy. Tytuł technika: 2014 rok.