Usuwanie zmarszczek

Likwidacja zmarszczek z wykorzystaniem zabiegów medycyny estetycznej to wiele procedur i wiele preparatów. W doborze optymalnego rozwiązania dla Twojej skóry pomogą eksperci Dermamed. Zapisz się na konsultację i przekonaj się, jakie rekomendacje mamy dla Ciebie. Lub zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i samodzielnie wybierz zabiegi z portfolio Dermamed.

tropokolagen na twarz

Tropokolagen

Więcej

Toksyna botulinowa

Więcej

Kwas hialuronowy

Więcej

Karboksyterapia

Więcej
Wolumetria kwasem hialuronowym

Wolumetria

Więcej

Skinboostery

Więcej

Hydroksyapatyt wapnia

Więcej

Kwas polimlekowy

Więcej

Stymulatory tkankowe

Więcej

Mezoterapia

Więcej

Atelokolagen

Więcej

Mezoterapia mikroigłowa

Więcej

Ablacja termiczna

Więcej

RF mikroigłowy z LED

Więcej
Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej

RF mikroigłowy

Więcej

Zmarszczki to jedna z pierwszych, najpopularniejszych i najbardziej widocznych oznak starzenia skóry i jeden z najczęstszych powodów pierwszych wizyt w klinice medycyny estetycznej. Ich powstawanie – a z czasem pogłębianie – jest nieuniknione – utrata kolagenu i elastyny, spadek jędrności skóry, grawitacja i wiele innych czynników powodują, że z czasem skóra traci elastyczność, staje się bardziej podatna na marszczenie i z większym trudem powraca do swojej naturalnej, gładkiej struktury.

Spowalnianie procesów starzenia skóry polegające na likwidacji i spłycaniu zmarszczek, a także na powstrzymywaniu ich powstawania to codzienna praktyka lekarza medycyny estetycznej. W Dermamed wykonujemy tysiące tego rodzaju zabiegów i śmiało możemy zadeklarować, że o likwidacji zmarszczek wiemy niemal wszystko.
W zależności od rodzaju zmarszczek, ich umiejscowienia, głębokości, ogólnej kondycji skóry nasi lekarze doradzą i z szerokiej oferty Dermamed wybiorą najlepszą dla Państwa metodę zabiegową.