Kamila Drzewiecka

mgr

Kamila Drzewiecka

Kosmetolog, fizjoterapeutka

Doświadczona kosmetolog i fizjoterapeutka specjalizująca się w zabiegach odmładzających skórę i modelujących sylwetkę.
Ze względu na fascynację nowymi technologiami w medycynie i kosmetologii szczególnie chętnie wykonuje nowoczesne zabiegi aparaturowe wykorzystujące innowacyjne rozwiązania: elektrostymulację, masaż endermolodiczny, pole magnetyczne, promieniowanie podczerwone, ultradźwięki i inne.

We wszystkich procedurach aparaturowych uznawana jest za ekspertkę.

Życie zawodowe:

Kamila Drzewiecka to doświadczona i ceniona kosmetolog i fizjoterapeutka. Uwielbia nowości technologiczne, dlatego z satysfakcją wykonuje zabiegi odmładzające skórę wykorzystujące lasery frakcyjne, zabiegi fotoodmładzania, likwidacji przebarwień oraz procedury naturalnie liftingujące skórę. Często sięga po technologie liftingujące HiFu i SUPERB. Specjalizuje się w metodach naturalnego modelowania twarzy z wykorzystaniem technik masażu Natural Face Lift.

Kamila Drzewiecka chętnie pracuje również z technologiami przeznaczonymi do kompleksowego modelowania sylwetki, likwidacji cellulitu, rozstępów i usuwania tkanki tłuszczowej. W zabiegach modelujących najbardziej ceni sobie pracę z nowoczesnymi technologiami aparaturowymi.

Zawsze spragniona wiedzy. Wciąż podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach z zakresu kosmetologii i fizjoterapii. Często zapraszana do współpracy przez media – jej wypowiedzi cytują największe polskie magazyny i portale specjalizujące się w tematyce zdrowia i urody.

Kamila Drzewiecka w Dermamed

W Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed zajmuje się depilacją, leczeniem zmian naczyniowych, redukcją blizn i rozstępów. Jako kosmetolog umiejętnie uzupełnia zabiegi z użyciem najnowszych technologii medycznych i kosmetycznych odpowiednią pielęgnacją, w której stosuje najnowocześniejsze i sprawdzone klinicznie kosmetyki. Swoje plany terapeutyczne uzupełnia też  takimi urządzeniami kosmetycznymi, jak Abrahydri,  Aquapure, Geneo. Poza tym dla uzyskania jak najlepszych rezultatów stara się w każdej terapii sięgać po nowoczesną diagnostykę.
Do planowania terapii wykorzystuje komputerową analizę wieku skóry.

Prywatnie:

Prywatnie pasjonatka sportu i rękodzieła. W wolnym czasie tworzy biżuterię z wykorzystaniem metody sutasz. Po pracy można ją spotkać w antykwariatach, gdzie szuka oryginalnej, nietuzinkowej biżuterii.

Certyfikaty:

Certyfikat obsługi systemu do zabiegów kriolipolizy firmy High Technology Products.

Wykształcenie:

  • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, kierunek Fizjoterapia
  • Śląska Wyższa Szkoła Medyczna, kierunek Kosmetologia
  • Niepubliczna Wyższa Szkoła Medyczna we Wrocławiu, kierunek pielęgniarstwo