Nagrody i wyróżnienia

"Laur Pacjenta" dla prof. Pawła Surowiaka

laur pacjenta przyznany

Profesor Paweł Surowiak został dwukrotnie wyróżniony prestiżowym tytułem „Laur Pacjenta”. Certyfikat trafił do naszej kliniki po raz pierwszy w roku 2012. A po raz drugi ten dowód najwyższego zaufania Pacjentów otrzymaliśmy za rok 2015/2016. Obie nagrody zostały przyznane profesorowi Surowiakowi w kategorii najlepszy lekarz medycyny estetycznej.

Co roku kapituła „Lauru Pacjenta” prezentuje ranking najlepszych w Polsce placówek medycznych i lekarzy. Laureaci konkursu zostają wyłonieni w drodze głosowania, za pośrednictwem opiniotwórczych portali medycznych. Ocenie podlega wiele parametrów. Przede wszystkim dostępność procedur medycznych, jakość wykonywanych usług, standard obsługi i innowacyjność.
Jak podkreślają organizatorzy plebiscytu na swojej stronie internetowej; „Laur Pacjenta” jest wyjątkowym wyróżnieniem: „Ogólnopolski Plebiscyt Medyczny „Laur Pacjenta” to specjalne miejsce w internetowej przestrzeni, gdzie wybieramy najlepszych przedstawicieli branży medycznej w dwóch kategoriach. Lekarze oraz placówki medyczne. Kapituła konkursu oddaje głos osobom, których opinia jest najistotniejsza – Pacjentom.”

LAur Pacjenta. Dermamed otrzymał tytuł dwukrotnie

I właśnie dlatego, że o przyznaniu tytułu decydują przede wszystkim Wasze głosy, certyfikat „Laur Pacjenta” jest dla nas nie tylko nagrodą, ale pełni też rolę godła jakości. Przyznanie go to ważny dla naszego zespołu dowód uznania oraz rekomendacja dla przyszłych Pacjentów. Dziękujemy

Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed
Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed
Potrzebujesz konsultacji? Zadaj pytanie naszym ekspertom Zapytaj