Nagrody i wyróżnienia

Dermamed polecaną kliniką według redakcji lifestyle

polecana klinika medycyny estetycznej

Największe redakcje z kategorii lifestyle i beauty od lat uważnie przyglądają się jakości rynku medycyny estetycznej. Większość z nich prowadzi własne rankingi, przyznaje nagrody i regularnie poleca te kliniki i gabinety, które w opinii przedstawicieli wydawnictw zasługują na szczególne uznanie i wyróżnienie.

W zależności od redakcji, ocenie podlegają różne parametry: jakość obsługi, bogactwo oferty, innowacyjność oferowanych procedur, skuteczność zabiegów, ale też design i wystrój wnętrz.
Każdego roku przedstawiciele wydawnictw testują, sprawdzają i oceniają poszczególne zabiegi i kliniki wybierając najlepsze miejsca.

polecana klinika według magazynu Gala

W Dermamed możemy pochwalić się szeregiem poleceń i nagród, które trafiły na nasze ręce. Wyróżnili na między innymi:

  • dwutygodnik „Gala” uznał nas za ośrodek medycyny estetycznej godny polecenia,
  • trafiliśmy również na stworzoną przez magazyn Harper’s Bazaar listę polecanych miejsc w kategorii medycyny estetycznej.
  • Miesięcznik Uroda w specjalnym dodatku „Beauty Expert” przyznał nam tytuł kliniki wyróżniającej się profesjonalizmem i wysokim poziomem świadczonych usług.
  • Magazyn Cosmopolitan uznał klinikę Dermamed za największe w Polsce centrum laseroterapii.

Za wszystkie wyróżnienia i nagrody serdecznie dziękujemy. A jednocześnie zapewniamy, że nie spoczniemy na laurach i poziomem naszych usług każdego dnia będziemy starać się o kolejne tytuły i Wasze uznanie.

Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed
Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed
Potrzebujesz konsultacji? Zadaj pytanie naszym ekspertom Zapytaj