Nagrody i wyróżnienia

Gala Beauty Stars 2019. Dermamed najlepszym miejscem beauty

gala beauty stars najlepsze miejsce beauty

Magazyn Gala po raz piąty przyznał prestiżowe nagrody Gala Beauty Stars. W tegorocznym konkursie, w którym rokrocznie w szranki stają najlepsze gabinety estetyczne i miejsca SPA zmagały się 64 kliniki. Dlatego z dumą informujemy, że Klinika Dermamed otrzymała w kategorii gabinety medycyny estetycznej i dermatologii estetycznej najwyższe trofeum: tytuł Najlepsze Miejsce Beauty w Polsce.

Uroczysta gala rozdania nagród za rok 2019 odbyła się 23 listopada w warszawskim hotelu Intercontinental. Podczas uroczystości Klinikę Dermamed reprezentowali osobiście profesor Paweł Surowiak i Magda Surowiak oraz managerki Ewa Ziarkowska i Ola Rusin.

Dziękujemy za docenienie naszych starań na rzecz kształtowania najwyższej jakości w medycynie estetycznej jury Gala Beauty Stars. Oraz oczywiście naszym Pacjentom, którzy oddali na nas głosy

gala beauty stars godło i certyfikat

Najważniejszy konkurs beauty w Polsce

Dwutygodnik Gala przyznaje tytuł Gala Beauty Stars już od pięciu lat. W tym czasie nagroda zyskała ogromną popularność. I prestiż w środowisku beauty. Aby otrzymać tytuł najlepszego miejsca beauty w konkursie Gali trzeba nie tylko zdobyć zaufanie ekspertów. Ale też Pacjentów, którzy głosują w otwartym plebiscycie.
Nominację do konkursu kliniki otrzymują walcząc w głosowaniu czytelników magazynu oraz pacjentów gabinetów. Natomiast do półfinału dostaje się po 6 uczestników z każdej kategorii, którzy otrzymali najwięcej głosów.
Półfinalistów oceniają eksperci rekrutowani z zespołu redakcyjnego oraz doradcy merytoryczni reprezentujący poszczególne branże. Kapituła konkursowa recenzuje standardy obsługi, profesjonalizm i innowacyjność oferty. Suma ocen pozwala przyznać tytuły w poszczególnych kategoriach.

Kapituła konkursu Gala Beauty Stars

W tegorocznej edycji konkursu w gronie doradców merytorycznych kapituły znaleźli się eksperci. Profesor nauk medycznych Irena Walecka, ekspert z zakresu medycyny estetycznej. Doktor Wojciech Ryncarz, przedstawiciel Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, lekarz stomatolog, członek założyciel Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Marek Bryczyński – stylista fryzur i kostiumograf. Aneta Muller – SPA Consulting. Oraz doktor Joanna Klonowska – kosmetolog z Wydziału Nauk o Zdrowiu Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Piąta uroczystą Galę rozdania nagród Gala Beauty Stars uświetnili swoją obecnością goście specjalni. Wśród nich ambasadorka plebiscytu i makijażystka gwiazd Magdalena Pieczonka. A także Izabella Krzan, Aneta Todorczuk, Joanna Kuberska, Dorota Michałowska. Gwiazdą wieczoru była Kasia Stankiewicz, która wystąpiła dla gości na żywo.

Autor wpisu:

Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed
Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed
Potrzebujesz konsultacji? Zadaj pytanie naszym ekspertom Zapytaj