Nagrody i wyróżnienia

Dermamed z kolejną statuetką Złote Orły Kosmetyki

Złote Orły Kosmetyki Gold statuetka

Kochani, Uprzejmie informujemy, że w 2023 roku, po raz kolejny zdobyliśmy nagrodę „Laureat Złotych Orłów Kosmetyki”. To już piąty rok z rzędu, kiedy kapituła konkursu docenia Kliniki Dermamed tym najwyższym wyróżnieniem.

Złote Orły Kosmetyki – zasady

Plebiscyt Złote Orły Kosmetyki wyłania przedsiębiorców, którzy wyróżniają się najwyższą jakością świadczonych usług na polskim rynku. Kapitułą oceniającą są sami klienci dzielący się swoją opinią poprzez portale społecznościowe i inne strony z opiniami, w tym Google. Aby wyłonić wyłącznie najlepszych przedstawicieli branży na rynku, rokrocznie przebadanych zostaje ponad 100 tysięcy firm.

Możemy się pochwalić, że wyróżnienie to trafiło do nas po raz pierwszy w roku 2019. A następnie w kolejnych latach: 2020, 2021, 2022.

Za rok 2023 również otrzymaliśmy statuetkę, która zostaje przyznana tylko wąskiemu, elitarnemu gronu przedsiębiorców.

złote orły kosmetyki

Tytuł Złote Orły Kosmetyki GOLD

Dodatkowym wyróżnieniem jest dla nas otrzymana po raz piąty statuetka GOLD w konkursie Złote Orły Kosmetyki. Tytuł laureata przyznawany jest lokalnie. Natomiast wyróżnienie GOLD otrzymują najlepsi z najlepszych. Czyli Ci przedsiębiorcy, którzy otrzymali najlepsze oceny w internecie w skali całego kraju.

5 x Złote Orły – to dzięki Wam

Nagrody Złotych orłów Kosmetyki przyznawane są wyłącznie na podstawie wystawianych w Internecie ocen. Dlatego – tym bardziej jest dla nas cenna. I chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim zadowolonym z naszych usług Pacjentom, którzy doceniają naszą ciężką pracę. A także obiecać, że dołożymy wszelkich starań aby jakość naszych usług była jeszcze doskonalsza.

Dziękujemy!

Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed
Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed
Potrzebujesz konsultacji? Zadaj pytanie naszym ekspertom Zapytaj