Magdalena Nawrocka

Mgr

Magdalena Nawrocka

Kosmetolog, doradca Pacjenta

Magister dwóch kierunków: fizjoterapii i pedagogiki specjalnej z zamiłowaniem do rozwoju osobistego i branży beauty. W Dermamed znana jako wyśmienity zabiegowiec specjalizujący się w procedurach laserowego fotoodmładzania, epilacji i leczenia przebarwień oraz w zabiegach modelowania sylwetki z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń.

Ale też, jako zawsze uśmiechnięta i kompetentna recepcjonistka i doradca Pacjenta.

Życie zawodowe:

Fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalizuje się w zabiegach modelujących sylwetkę oraz anti-aging.

W Dermamed Magdalena Nawrocka wykonuje przede wszystkim zabiegi modelujące sylwetkę i przeciwcellulitowe. Jej portfolio zabiegowe zawiera szeroki zakres metod terapeutycznych wykorzystujących nowoczesne technologie: masaż próżniowy, elektrostymulację,, pole magnetyczne, radiofrekwencję jednobiegunową czy falę akustyczną. W przypadku konieczności redukcji zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej z powodzeniem stosuje zabieg kriolipolizy.

Wykonuje też procedury laserowe takie jak epilacja (depilacja), fotoodmładzanie, laserowe zamykanie naczyń krwionośnych oraz leczenie przebarwień.

Więcej niż kosmetologia

Jest specjalistą o wielu umiejętnościach – ukończyła nie tylko fizjoterapię wrocławskiego AWF, ale również pedagogikę specjalną (z kierunkiem terapii zajęciowej). Jak mówi, to nie koniec i już teraz planuje dalszy rozwój – na wstępie chce podnosić swoje kwalifikacje w języku migowym.

Jest cennym źródłem informacji na temat nowinek zabiegowych, z czego chętnie korzystają dziennikarze największych polskich mediów. Pacjenci Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed znają ją również z recepcji, gdzie jak nikt inny potrafi znaleźć dogodny termin wizyty. 🙂

Prywatnie:

Uwielbia podróżować. Bez względu na szerokość geograficzną, zawsze chętnie poznaje nowe smaki. Jej ogromną pasją są samochody ciężarowe.

Certyfikaty:

Certyfikat obsługi systemu do zabiegów kriolipolizy firmy High Technology Products

Wykształcenie:

  • Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, kierunek Fizjoterapia
  • Ukończyła kierunek Pedagogiki Specjalnej
  • Absolwentka Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego, kierunek Kosmetologia Nowoczesna i estetyczna