Zuzanna de Donder

Lek. med.

Zuzanna de Donder

Lekarz medycyny estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej, obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z radiologii i diagnostyki obrazowej, członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. W swojej praktyce jako priorytet traktuje bezpieczeństwo oraz dobro Pacjenta. W praktyce estetycznej dąży do uzyskania naturalnych efektów oraz podkreślenia naturalnego piękna.

Więcej

Życie zawodowe:

W Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed doktor Zuzanna de Donder specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. W portfolio wykonywanych przez nią zabiegów znajdują się zarówno zabiegi iniekcyjne z użyciem toksyny botulinowej, wypełniaczy, stymulatorów tkankowych jak i zabiegi z użyciem nowoczesnych laserów i innych źródeł energii.

Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do Pacjenta, jego zdrowia i piękna dlatego dużą wagę przywiązuje do łączenia zabiegów z zakresu medycyny estetycznej z prawidłowo dobraną pielęgnacją oraz zabiegami z zakresu kosmetologii. Nie ukrywa, że jest perfekcjonistką, co w przypadku medycyny estetycznej pomaga jej dokładnie i z ogromnym zaangażowaniem dbać o Pacjentów.

Działalność:

od 2006

Lekarz rezydent radiologii i diagnostyki obrazowej w Centrum Affidea

od 2006

Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

od 2006

Lekarz rezydent radiologii i diagnostyki obrazowej w Centrum Affidea

od 2006

Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Prywatnie:

Jest miłośniczką podróży – wracając z jednej wyprawy, zazwyczaj planuję już kolejną. W związku z tym, że ciekawość  doktor Zuzanny nie kończy się na lądzie, podróżowanie bardzo często łączy ze swoją kolejną pasją jaką jest nurkowanie.

Kiedy nie podróżuje – wolny czas spędza aktywnie trenując jazdę konną oraz taniec.

Wyróżnienia:

  • Ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej z wynikiem bardzo dobrym

Wykształcenie:

  • Absolwentka kierunku lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie
  • Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach
  • Regularnie podnosi poziom swoich umiejętności i kwalifikacji uczestnicząc w licznych kursach oraz konferencjach

Najnowsze treści tego autora