Natalia Niedźwiedź

Mgr

Natalia Niedźwiedź

Pielęgniarka

Absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. W Dermamed odpowiedzialna za asystowanie chirurgom przy zabiegach chirurgii plastycznej, takich jak: blefaroplatyska, czy liposukcja. Zawsze perfekcyjnie przygotowania i skoncentrowana na Pacjencie i jego potrzebach.

Życie zawodowe:

Absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu, gdzie ukończyła kierunek pielęgniarski. Wiedzę potrzebną w pracy z Pacjentami Natalia Niedźwiedź zdobyła na licznych praktykach studenckich. Swoje umiejętności doskonaliła podczas pracy na stanowisku doradcy pacjenta w Dermamed. Wciąż rozwija swoje umiejętności nie tylko zdobywając praktykę w klinice Dermamed ale też podczas studiów w Wyższej Szkole Medycznej w Legnicy.

Obecnie pracuje jako pielęgniarka operacyjna na bloku operacyjnym w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Zaś w naszej klinice realizuje się zawodowo jako asystentka chirurgiczna wspierając lekarzy podczas zabiegów chirurgii plastycznej takich jak: blefaroplastyka, czy liposukcja.

Działalność:

Pielęgniarka operacyjna w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu

Pielęgniarka operacyjna w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu

Prywatnie:

Od dziecka związana jest z muzyką. 12 lat grała na saksofonie w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej w Sitnie. Lubi rozwijać zdolności plastyczne personalizując ubrania i nadając im wyjątkowy charakter.

Wykształcenie:

  • Absolwentka (2023 rok) Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu na kierunku pielęgniarstwo.
  • Studentka Wyższej Szkoły Medycznej w Legnicy