Natalia Bartkowiak

Mgr inż.

Natalia Bartkowiak

Doradca Pacjenta

Absolwentka wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. W klinice Dermamed Natalia odpowiada za rejestrację wizyt oraz odpowiednie przygotowanie Pacjentów do zabiegów. Dzięki naturalnej odpowiedzialności i precyzji połączonych z empatią perfekcyjnie realizuje swoje zadania.

Życie zawodowe:

Absolwentka wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, na którym, na kierunku Inżynieria Produkcji uzyskała tytuł magistra inżyniera. Mimo ukończenia studiów o charakterze technicznym głęboko zaangażowana w pracę w branży beauty. W Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed odpowiedzialna jest za rejestrację wizyt i przygotowywanie Pacjentów do zabiegów. Dba również o zaopatrzenie placówki.

Dobrze zorganizowana, odpowiedzialna, z ogromnym poczuciem humoru i szerokimi pokładami empatii. W pracy dąży do tego, by każdy Pacjent dobrze wspominał wizyty w naszej klinice i czuł się komfortowo.

Prywatnie:

Jest wielką miłośniczką zwierząt, przede wszystkim kotów oraz psów. Interesuje się marketingiem, podróżami. W wolnych chwilach uwielbia oglądać filmy i seriale z kubkiem dobrej kawy. Fanka nauki języków obcych, gotowania i odkrywania nowych połączeń smakowych w kuchni.

Certyfikaty:

Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientami. Certyfikat Akademii PARP.

Wykształcenie:

  • Absolwentka (dyplom inżynierski: 2019 rok) Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, specjalizacja: inżynieria produktów żywnościowych
  • Absolwentka (dyplom magisterski: 2020 rok) Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, specjalizacja: zarządzanie produkcją i usługami