Michalina Świdrak

Michalina Świdrak

Doradca Pacjenta

Studentka psychologii biznesu. W Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed pracuje jako doradca Pacjenta. Niezwykle ciepła i empatyczna w kontakcie z drugim człowiekiem, co doskonale wpisuje się w funkcję, jaką pełni w klinice. Jak sama mówi – najważniejsze są dla niej szczerość i wysłuchanie Pacjenta. Pozwalają nawiązać relację i zdobyć zaufanie, które w relacji Pacjenta z personelem kliniki jest kluczem do skutecznej terapii.

Życie zawodowe:

Studentka Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu na kierunku psychologia biznesu. Michalina Świdrak w Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed pełni funkcję doradcy Pacjenta. Dba o najwyższy komfort Pacjentów oraz o to, aby każda wizyta w klinice była dla nich pozytywnym i satysfakcjonującym przeżyciem. Oraz, żeby oferta zabiegowa Dermamed była dla Pacjentów atrakcyjna i zrozumiała.

Charakteryzuje się niezwykle empatycznym podejściem do innych. A to pozwala jej bez trudu zdobywać zaufanie Pacjentów i budować z nimi relację opartą na zrozumieniu i wsłuchiwaniu się w ich potrzeby.
Natomiast najważniejsza jest dla niej szczerość oraz otwarcie się na potrzeby drugiego człowieka. Sumiennie wykonuje swoje obowiązki, aby zapewnić jak najlepszą obsługę Pacjenta.

Prywatnie:

Prywatnie preferuje wypoczynek na świeżym powietrzu. Najchętniej w formie spacerów lub jazdy na rowerze. Dba, aby w życiu mieć przestrzeń na rodzinę i znajomych. Jej pasją jest podróżowanie i poznawanie nowych kuchni. Gustuje w spokojnej, zapewniającej dobry nastrój, muzyce.

Certyfikaty:

Akademia PARP: certyfikat ukończenia szkolenia z technik sprzedaży.

Wykształcenie:

  • Studentka Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu na kierunku psychologia biznesu.