Klaudia Kuchna

Klaudia Kuchna

Doradca Pacjenta, koordynatorka placówki "Krzycka"

Urodzona organizatorka z jasno sprecyzowanymi celami. Koordynatorka placówki Dermamed Krzycka. Absolwentka kierunku turystyka zdrowotna SPA& WELLNESS. Poza uśmiechem i komunikatywnością jej największe atuty, cenione zarówno przez współpracowników jak i Klientów, to niebywała precyzja, skrupulatność, pewność siebie i chęć niesienia pomocy.

Życie zawodowe:

Kompleksowo organizuje wizyty Pacjentów w Dermamed a jednocześnie koordynuje pracę placówki Dermamed przy ul. Krzyckiej. Klaudia Kuchna jako naturalna organizatorka dba o najwyższy standard doświadczenia, jakim jest dla Pacjentów wizyta w klinice Dermamed. Skrupulatność, precyzja, punktualność – to jej atuty, które sprawiają, że w roli doradcy Pacjenta sprawdza się wyśmienicie.

Ukończyła studia I stopnia na kierunku Turystyka i Rekreacja o specjalności Turystyka Zdrowotna SPA& WELLNESS.

Nieustannie poszerza swoje kompetencje zarówno w zakresie pracy z Pacjentami jak i zarządzania placówką medyczną. Rzetelnie doradza Pacjentom kliniki kierując ich do ekspertów, którzy najlepiej odpowiedzą na ich potrzeby: kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej.

Prywatnie:

Pedantyczna fanatyczka porządku 🙂

Certyfikaty:

Akademia PARP: certyfikat szkolenia z obszaru motywowania pracowników.

Wykształcenie:

  • Absolwentka studiów I stopnia na kierunku Turystyka i Rekreacja ze specjalizacją Turystyka Zdrowotna SPA & Wellness. Tytuł licencjata: 2016 rok.