Katarzyna Janusz

Mgr

Katarzyna Janusz

Doradca Pacjenta

Magister fizjoterapii i absolwentka AWF oraz Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klienta. W klinice Dermamed zajmuje stanowisko recepcjonistki. Zawsze gotowa udzielić niezbędnego wsparcia Pacjentom. Dba nie tylko o udzielenie rzetelnej informacji, ale przede wszystkim o pełen komfort, poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję Pacjentów.

Życie zawodowe:

Magister fizjoterapii i absolwentka AWF we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klienta zdobywane w branży medycznej.

Pierwsze profesjonalne szlify Katarzyna Janusz zdobywała wykorzystując swoje naturalne umiejętności sprzedażowe i wiedzę zdobytą na studiach w sklepie z artykułami medycznymi. Rzetelne doradztwo i wyprzedzanie potrzeb Pacjenta to jej druga natura. Dlatego naturalnym krokiem w rozwoju zawodowym była dla Kasi rola doradcy Pacjenta w centrum medycyny estetycznej i laseroterapii Dermamed. Doskonale radzi sobie z naturalną oceną oczekiwań Pacjenta i potrafi skierować każdego do kosmetologa lub lekarza medycyny estetycznej.

Priorytetem w pracy w klinice jest dla Kasi możliwość zapewnienia Pacjentom kompleksowej opieki. Uważnie wsłuchuje się w potrzeby i bezbłędnie potrafi skierować każdą osobę do odpowiedniego specjalisty, mając na uwadze wskazania terapeutyczne, komfort i wygodę Pacjenta.

Ponieważ jest na początku swojej drogi zawodowej – jednym z najważniejszych aspektów pracy w Dermamed jest dla niej możliwość ciągłego rozwoju i rozwijania swoich kompetencji.

 

 

Prywatnie:

Zawsze uprzejma i życzliwa. Uważa, że filiżanka dobrej kawy każdemu jest w stanie poprawić nastrój.
Czas wolny spędza na czytaniu książek, zwłaszcza popularno-naukowych oraz z zakresu psychologii.

Uwielbia puzzle i kuchnię włoską.

Wykształcenie:

  • Absolwentka (dyplom licencjacki: 2014 rok) Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia
  • Absolwentka (dyplom magisterski: 2016 rok) Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia