Grzegorz Bielawski

Grzegorz Bielawski

Doradca Pacjenta

Technik Organizacji Reklamy, student WSB we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie. W Dermamed pełni funkcję doradcy Pacjenta. Swoją kreatywność wykorzystuje opracowując treści do kanałów społecznościowych kliniki Dermamed.

Życie zawodowe:

Technik Organizacji Reklamy oraz student Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie . W Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed Grzegorz Bielawski pełni funkcję doradcy Pacjenta.

Swoją kreatywność wykorzystuje w w naszym instytucie tworząc materiały oraz treści publikowane w naszych mediach społecznościowych. Sumiennie wykonuje obowiązki, aby zapewnić obsługę Pacjenta na najwyższym poziomie. Stara się wysłuchać i zrozumieć każdego, aby spełnić jego oczekiwania. Szacunek do Pacjenta oraz odpowiedź na jego potrzeby to dla Grzegorza podstawa pracy w roli doradcy Pacjenta.

Prywatnie:

Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas. Uwielbia sport, spacery i aktywność na siłowni. Jego pasją jest podróżowanie z przyjaciółmi i poznawanie nowych kultur, a szczególnie kuchni. Ogromną radość sprawa mu przebywanie w obecności zwierząt, a wolny czas często umila sobie muzyką elektryczną.

Wykształcenie:

  • Student Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu na kierunku zarządzanie
  • Technik Organizacji Reklamy