Ewa Ziarkowska

Mgr

Ewa Ziarkowska

Manager placówek Dermamed

Magister fizjoterapii. Manager Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed. Wszechstronna, kompetentna i zawsze przygotowana do podejmowania i realizacji nowych wyzwań. Od wielu lat stanowi filar kliniki. Perfekcyjnie organizuje i koordynuje pracę wszystkich trzech placówek Dermamed. Zawsze pamiętając zarówno o potrzebach Pacjentów, jak i satysfakcjonującej współpracy z kolegami z zespołu: lekarzami, fizjoterapeutami, kosmetologami i pracownikami recepcji.

Życie zawodowe:

Od wielu lat współtworzy charakter i jakość Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed we Wrocławiu. Ewa Ziarkowska koordynuje prace wszystkich naszych placówek.  Zawsze dbając o jakość i najwyższy poziom doświadczenia, jakim jest wizyta w Dermamed.

Współpracuje z lekarzami, fizjoterapeutami i kosmetologami. Posiada również ogromną wiedzę na temat zabiegów i procedur zabiegowych. Dlatego jest zaufanym doradcą dla Pacjentów naszej kliniki oraz koleżanek i kolegów z zespołu.

Dla Pacjentów jest gotowa na wszystko – wielokrotnie testuje na sobie zabiegi, by mieć pewność ich skuteczności i bezpieczeństwa.

Jest także współautorką artykułów dotyczących zabiegów medycyny estetycznej na portalach internetowych poświęconych zdrowiu i urodzie.

Wiecznie uśmiechnięta i roześmiana – zaraża dobrą energią.

Działalność:

Autorka i współautorka licznych artykułów na temat zabiegów medycyny estetycznej

Autorka i współautorka licznych artykułów na temat zabiegów medycyny estetycznej

Prywatnie:

W wolnych chwilach oddaje się kulinariom. Zaś najbardziej lubi próbować smaków odległej, orientalnej Japonii i ciepłych, klimatycznych Włoch.

Certyfikaty:

Akademia PARP: certyfikat szkolenia z obszaru motywowania pracowników.

Wykształcenie:

  • Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Tytuł magistra fizjoterapii: 2009 rok
  • Absolwentka (2022 rok) podyplomowych studiów MBA (Master of Business Administration) w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu.