Angelika Panasewicz

Mgr

Angelika Panasewicz

Fizjoterapeutka, kosmetolog

Dyplomowana fizjoterapeutka i doświadczona kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.

Dokładna i precyzyjna, zawsze skoncentrowana na zadowoleniu i satysfakcji Pacjenta. W Dermamed zajmuje się przede wszystkim indywidualnie dopasowanymi terapiami kosmetologicznymi na twarz oraz wykonywaniem zabiegów modelujących, mających na celu redukcję cellulitu, tkanki tłuszczowej i ogólną poprawę kondycji skóry.

Życie zawodowe:

Absolwentka kosmetologii  Wyższej Szkoły Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Angelika jest zabiegowcem z wieloletnim doświadczeniem. Odbyła liczne szkolenia z zakresu kosmetologii, technik laserowych i wyspecjalizowanych urządzeń high-tech.

W Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed specjalizuje się w zabiegach łączonych z zastosowaniem różnych metod laserowych, zabiegach modelujących sylwetkę, redukujących cellulit oraz likwidujących nadmiar tkanki tłuszczowej. Wykonuje również zabiegi z użyciem technologii HiFu, SUBERB oraz TDT. Ponadto zajmuje się dobieraniem indywidualnych terapii i zabiegów kosmetologicznych dobierając je do rzeczywistych potrzeb Pacjenta.

W pracy ceni sobie dokładność, precyzję, profesjonalizm, a przede wszystkim zadowolenie Pacjentów. Przyjazne usposobienie i poczucie humoru, to jej największe zalety, które rewelacyjnie przełamują bariery.

Prywatnie:

Prywatnie w wolnych chwilach uwielbia spędzać czas z rodziną, włączyć film anglojęzyczny lub złapać za ulubioną książę.

Certyfikaty:

Certyfikat obsługi i pracy z kosmetologiczną aparaturą firmy BTL Aesthetic pracującym w technologii fali akustycznej.

Wykształcenie:

  • Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Kierunek: Kosmetologia