Agata Kowalewska

Agata Kowalewska

Doradca Pacjenta

Recepcjonistka z dużym doświadczeniem zdobytym podczas pracy w dziale obsługi klienta z segmentu premium. Współpraca z wymagającymi klientami w połączeniu z empatią i naturalnymi zdolnościami organizacyjnymi spowodowały, że w klinice Dermamed Agata Kowalewska zdobyła sobie renomę cenionego doradcy i opiekuna Pacjenta.

Życie zawodowe:

Doradca Pacjenta z ogromnym doświadczeniem. W poprzednich latach zdobywała je pracując przede wszystkim dla marek skierowanych do klientów premium. Nauczyło ją to profesjonalnego podejścia, umiejętności zaopiekowania się Pacjentem i jego potrzebami tak, aby wizyta w placówce była dla niego wyjątkowa. Ale też, żeby dawała poczucie swobody i komfortu. Potrafi podpowiedzieć, jakie zabiegi kosmetologiczne lub estetyczne mogą spełnić oczekiwania Pacjentów.

Nie boi się niewiedzy. Według niej każdy z nas codziennie znajduje się w sytuacji, w której czegoś nie wie. Najważniejsze jest to, żeby pytać i chcieć rozwiać swoje wątpliwości. Dlatego też ceni sobie cierpliwość i szczerość.

Prywatnie:

Aktywnie spędza wolne chwile – nie znosi nudy. Najchętniej wybiera wycieczki w ukochane Karkonosze lub na Mazury. Kocha zakupy, ale największą jej pasją są kwiaty. Tworzenie z nich wszelkich kompozycji lub praca w ogrodzie to najlepszy lek na gorsze dni. Uważa, że nie ma nic piękniejszego, niż uśmiech osoby obdarowanej bukietem kwiatów.