Laserowe odmładzanie twarzy CO₂ lub Fotona F22 + LED – intensywna regeneracja skóry
Połącz siłę lasera frakcyjnego z kojącym światłem LED i odkryj młodszą, gładszą skórę w krótszym czasie!
Cena promocyjna 900
Cena regularna 1480
Dostępność zabiegu:
Żeromskiego[Wrocław, ul. Żeromskiego 77]
Krzycka[Wrocław, ul. Krzycka 92]
Dostępność zabiegu:
Żeromskiego[Wrocław, ul. Żeromskiego 77]
Krzycka[Wrocław, ul. Krzycka 92]
Zabieg z użyciem lasera frakcyjnego CO₂ lub Fotona F22 to zaawansowana terapia regeneracyjna skóry, która skutecznie redukuje zmarszczki, blizny, rozszerzone pory i przebarwienia, przywracając cerze jędrność i świeży wygląd.
Laser frakcyjny CO₂ to złoty standard w medycynie estetycznej. Jego działanie polega na precyzyjnym tworzeniu mikrouszkodzeń w skórze, które pobudzają naturalne procesy naprawcze i produkcję kolagenu. Efektem jest głęboka przebudowa skóry, wygładzenie zmarszczek i poprawa jej napięcia.
Alternatywnie, zabieg można wykonać laserem erbowym Fotona F22, który oferuje moc porównywalną z laserem CO₂, jednak charakteryzuje się krótszym okresem rekonwalescencji i mniejszym ryzykiem podrażnień. Dzięki nowoczesnej technologii Fotona F22 zapewnia wysoką skuteczność przy jednoczesnym komforcie pacjenta.
Zabieg uzupełnia fotobiostymulacja lampą LED, która przyspiesza gojenie, łagodzi zaczerwienienia i stymuluje procesy regeneracyjne skóry. Światło LED działa przeciwzapalnie i kojąco, skracając czas rekonwalescencji i potęgując efekty laseroterapii.
Efekt? Skóra bardziej napięta, wygładzona, jaśniejsza i odmłodzona – z widoczną poprawą już po jednym zabiegu.