Julita Gardziejewska

Mgr

Julita Gardziejewska

Doradca Pacjenta

Magister dietetyki Akademii Medycznej. Wiedzę na temat zbilansowanego, odpowiedzialnego i zdrowego żywienia wciąż poszerza zarówno w praktyce jak i w teorii. W klinice Dermamed Julita Gardziejewska dba o rejestrację wizyt oraz najwyższą jakość obsługi pozagabinetowej Pacjentów.

Życie zawodowe:

Magister Dietetyki, z tytułem uzyskanym na wrocławskiej Akademii Medycznej. Wiedzę na temat zbilansowanego, odpowiedzialnego i zdrowego żywienia wciąż poszerza zarówno w praktyce jak i w teorii.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pomagając Pacjentom Dermamed w zmianie nawyków żywieniowych w harmonijny i zgodny z ich potrzebami sposób.

Obecnie energię zawodową poświęca na pracę profesjonalnego doradcy pacjenta. Słynie z zawsze dobrego samopoczucia, pozytywnej energii i przychylnego spojrzenia na świat.

Prywatnie:

Jest prawdziwą książkoholiczką. Czyta w każdej wolnej chwili. Uwielbia thrillery i kryminały. Jest fanką Cobena, Gerritsen, Gorzki i Piotrowskiego.

Poza tym lubi podróże i poznawanie nowych miejsc. W Polsce wciąż odkrywa Karkonosze, a kiedy przychodzi czas na dalsze wyprawy: jej pierwszym wyborem jest Grecja. 

Wykształcenie:

  • Absolwentka Uniwersytetu MEdycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Tytuł magistra dietetyki: 2018 rok
  • Absolwentka studiów I stopnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Tytuł licencjata: 2016 rok